Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

- Coordonarea si asigurarea intregului proces de productie din schimbul pe care-l conduce, in vederea realizarii cantitative a productiei planificate, in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale organizatiei; - Organizeaza si raspunde de activitatea personalul din schimb; - Raspunde de gestionarea materiilor prime si a produselor finite pe durata schimbului. Intocmeste toate actele gestionare specifice; - Instruieste personalul din subordine; - Raspunde de calitatea produselor fabricate in cursul schimbului; - Urmareste incadrarea in consumurile specifice pe durata schimbului; - Coordoneaza activitatea de igienizare conform procedurilor specifice; - Stabileste retetele de fabricatie pentru sortimentele fabricate, efectueaza probe de produse si detine responsabilitatea calitatii acestora. Beneficii: Pachet salarial competitiv – tichete de masa, sporuri, ajutoare financiare pentru evenimente deosebite; Posibilitatea de dezvoltare la locul de munca.

Cerinte

- Studii medii sau superioare in industria alimentara; - Experienta minim 1 an in intr-un post similar; - Persoana cu potential, capacitate de luare a deciziilor, de organizare si planificare; - Aptitudini tehnice, decizionale, de comunicare si relationare, gestionarea resurselor si conducerea echipelor; - Cunostinte tehnologice, cunoasterea legislatiei in vigoare; - Flexibilitate, dinamism, interes pentru instruirea continua, promptitudine in rezolvarea sarcinilor de serviciu; - Cunostinte operare PC. , cunoasterea SAP-Erp, QlikView constituie avantaj; - Disponibilitate pentru lucru in trei schimburi.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja