Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti un tamplar calificat si poti pleca in Franta in ianuarie 2016? Cautam un tamplar montator Al si Pvc, cu o experienta de cel putin 5 ani, atat in tara cat si in strainatate (Franta sau Belgia), Trebuie sa cunosti limba franceza la nivel avansat si sa ai permis categoria B. Vei lucra direct cu clientii francezi. Responsabilitatile tale sunt: - sa coordonezi echipa de montaj Al si PVC - sa conduci masina cu tamplarie, de la atelier la locul montajului; - sa demontezi tamplaria veche; - sa pregatesti materialele necesare montajului ferestrelor; - sa montezi usi, geamuri, rulouri,plase de insecte. BENEFICII - salarizare bruta 1600 euro/persoana/luna; - cazare Gratuita in valoare de 400 euro/persoana/luna; - transport asigurat la inceput si la sfarsit de misiune; - posibilitate prelungire contract.

Cerinte

- sa ai cunostiinte intemeiate de montaj tamplarie PVC si AL; - sa stii sa citesti planuri tehnice; - sa muncesti eficient in echipa; - sa cunosti limba franceza la nivel avansat deoarece vei lucra direct cu francezi; - sa ai permis categoria B pentru a conduce camioneta de servici; - sa fii disponibil pentru deplasare in Franta Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja