Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Recunoaste riscurile specifice safety; - Mentine si identifica noi furnizori de materii prime; - Asigura documentele necesare activitatii de export a produsul final - Mentine legatura cu administratorul firmei - Urmareste planul de productie si vine cu solutii de optimizare si crestere a productiei; - Isi stimuleaza echipa sa imbunatateasca standardele de calitate folosind si experienta proprie, indruma echipa spre reducerea pierderilor; - Planificarea personalului si a productiei prin implicarea persoanelor relevante.

Cerinte

Ai cunostinte limba engleza nivel avansat? Ai mai coordonat o echipa de muncitori? Ai abilitate in lucrul cu oamenii? Daca DA, te-ar putea interesa sa stii ca noi cautam sef de productie pentru Brazyn Life Acest post ti se potriveste DACA AI: - Studii medii tehnice; - Experienta pe pozitii similare, cu profil tehnic; - Experienta in coordonarea oamenilor; - Cunostinte si experienta in probleme de productie; - Capacitate de motivare si indrumare a personalului; - Gandire analitica, strategica si inovativa; - Abilitati de comunicare si capacitatea de a lucra sub presiune. Oferta - Salariu fix 2000 - 2500 RON - Bonusuri in functie de numarul de unitati produse - Posibilitatea deplasare in strainatate pentru implementarea productiei produse noi

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja