Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Şeful de sală coordonează şi supraveghează pregătirea şi aranjarea saloanelor de servire a oaspeţilor, coordonează activitatea personalului de servire pentru a asigura servicii de calitate, având drept scop final satisfacţia oaspeţilor. Oferta noastră: Salariu fix negociabil în funcție de experiența relevantă în domeniu și în acord cu grila de salarizare a companiei; Facilități acordate angajaților în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei. Dacă te potrivești descrierii de mai sus trimite CV-ul folosind formularul de mai jos.

Cerinte

Vino să te alături echipei de specialiști Continental Drobeta Turnu Severin, hotel situat pe malul Dunării, în centrul vechi al orașului. La noi vei găsi un mediu de lucru motivant și posibilitatea de a te perfecționa. Poziție: șef sală Aptitudinile candidatului ideal: Capacitatea de coordonare; Atenţie distributivă; Responsabilitate; Autocontrolul; Flexibilitate comportamentală; Cunostințele candidatului ideal: Minim studii medii; Limbaj tehnic de specialitate; Norme de comportament în societate şi protocol; Tehnici de aranjare a salonului, de funcţionare a dotărilor specifice, de servire; Abilităţi de customer care; Cunoştinţe de bază de management.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai