Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilităţi: Coordonarea stivuitoristilor si personalul care deserveste incarcarea Preluarea dispozitiilor de livrare de la soferi Verificarea locatiilor marfurilor in system Tinerea evidentei transporturilor si actualizare statusuri in programele specifice Organizarea incarcarilor vagoanelor / containerelor in zonele special amenajate Verificarea corectitudinii marfurilor incarcate de stivuitoristi Pastrarea unei evidente zilnice pentru stivuitoare si personalul disponibil Beneficii oferite: Mediu de lucru dinamic cu posibilitate de avansare Pachet salarial atractiv Asigurare de sanatate Cursuri de calificare si instruire Tichete de masa

Cerinte

Studii medii Cunostinte de utilizare PC Cunostinte medii de limba engleza Abilitati de comunicare, coordonare, organizare si orientare spre rezultate Atitudine pozitiva, gandire analitica si adaptare la situatie Persoana dinamica, deschisa, cu capacitate de lucru in echipa si spirit de intiativa Constituie avantaj: Experienta in Logistica Cunoastinte SAP

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja