Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare

Cerinte

Daca: -Daca ai experinta pentru a conduce o echipa de pana la 50 persoane -Ai capacitate de delegare a sarcinilor -Ai capacitate decizionala -Ai capacitate de soluţionare a conflictelor -Esti o persoană foarte bine organizată -Ai putere de convingere -Ai disponbilitate pentru lucrul în schimburi -Ai cel putin studii medii -Esti o persoană foarte bine organizată -Esti o persoana serioasa - Ai experienta in conducerea de personal minim 3 ani ...aplica cu incredere la acest post. E momentul pentru un job bun!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai