Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Anagajari incepand cu 01.03.2016 Recrutam pentru un important client din industria retail, pentru departamentul de logistica (intrare, pregatire, iesire marfa). Se cauta persoane pentru rolul de Sef/a Departament Logistica, cu capacitate manageriala de coordonare a personalului, buna organizare, atentie selectiva, concentrata si distributiva, simt al raspunderii si eficienta in situatii de stres. Specificatii job: Jobul se adreseaza persoanelor din judetul Timis, localitatea Lugoj si imprejurimi. Locatia de lucru este la depozitul de marfa in Lugoj. In primele 6 luni se efectueaza pregatirea in alte locatii din tara, fiind asigurate conditiile de cazare, transport si diurna, urmand ca dupa scolarizare sa se revina pe pozitie in Lugoj. Programul va fi de 8 ore cu disponibilitate pentru ore suplimentare in functie de necesitate. Se ofera, salariu consistent cu mariri graduale anual si masina de serviciu cu decontarea combustibilului pentru cei ce vor efectua naveta, de ex Timisoara-Lugoj. Persoanele care indeplinesc conditiile si sunt interesate, sunt rugate sa aplice. Vor fi contacte numai persoanele selectate in baza CV-ului, pentru interviu. Va multumim!

Cerinte

Cerinte candidat: - Studii superioare, de preferat in domeniul economic/ethnic - Experienta anterioara de cel putin 2 ani, pe o pozitie de middle-management cu coordonare de personal mare - Experienta in domeniul logisticii si retail reprezinta un avantaj - Cunoasterea unei limbi de nivel international de preferat engleza sau germana - Permis de conducere: B - Abilitati de comunicare si relationare foarte bune - Capacitate de analiza si sinteza, onestitate si simt etic.

6 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja