Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Hotel de 4* din Cipru selecteaza Barman si 2 Cleaneri. Plecare Rapida! Acest program se adreseaza atat persoanelor fara experienta si interesate sa intre in industria HoReCa, cat si persoanelor cu experienta in acest domeniu si care doresc sa faca o cariera in acest domeniu. Responsabilitati: Barman: - prepararea bauturilor conform retetelor locatiei - verificarea gestiunii si a stocurilor de marfa - mentinerea de relatii cu distribuitorii de marfa - comenzi de marfa si alte materiale pentru functionarea in bune conditii a activitatii de bar Cleaner: - Persoana selectata trebuie sa ajute la spalarea si taierea legumelor; - Intretine bucataria restaurantului, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata; - Spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase), precum si alte activitati cerute de catre angajator. Program de lucru: 8 ore lucratoare/zi 5-6 zile lucratoare/zi 1-2 zi de repaus/saptamana Aceste zile de munca si de repaus sunt stabilite de comun acord intre candidat/angajat si angajator, prin contractul de munca. Avantajele programului: - Plecari rapide si sigure. - Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT. - Asigurarile sociale platite de catre angajator. - Salariul este de 600 Euro, tips-uri foarte bune, orele suplimentare platite - Obtinerea unei experiente profesionale internationale esentiala pentru viitori angajatori de prestigiu. - Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta. - Se ofera plasamente si pentru cupluri. Cuplurile au posibilitatea sa lucreze la acelasi angajator, se cere flexibilitate in a fi cazati in camere separate. - Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului de munca. - Timpul liber se transforma intr-o vacanta de vis in Cipru. - Nu se percepe comision de mediere!

Cerinte

Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja