Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cafe - baruri, restaurante si hoteluri din Grecia selecteaza personal! 1. Cafe-bar din Syvota selecteaza ospatarita. - Salariul este de 30-40 Euro/ zi - Programul de munca este de 9-10 ore/ zi de la 18.00-03.00, 2-3 zile libere/ luna - Cazarea si mesele sunt asigurate gratuit de catre angajator - Contractul de munca este de 6 luni - Trebuie sa se cunoasca limba engleza sau greaca la un nivel bun. 2. Ospatarita pentru un cafe-bar din Agrinio. - Salariul este de 800 Euro/ luna - Programul de munca este de 8-9 ore/ zi de la 19.-03.00, 2 zile libere/ luna - Cazarea este asigurata gratuit de catre angajator - Contractul de munca este de 6 luni - Incepere imediata! - Trebuie sa se cunoasca limba engleza sau greaca la un nivel bun. 3. Cafe-bar-restaurant din Insula Rhodes au nevoie de o ospatarita. - Salariul oferit este de 800 Euro/ luna + tipsuri - Se lucreaza pe tura de dupa-masa - Contractul de munca este pe o perioada de 10 luni - Cazarea este gratuita + se asigura cate o masa pe tura! - Trebuie sa se cunoasca limba engleza sau greaca la un nivel bun. 4. Un hotel de 4* din Insula Kos selecteaza 5 ospatarite si 3 bellboys. - Salariul este de 500-600 Euro/ luna + tipsuri - Se lucreaza 8-9 ore/ zi, 1 zi libera/ luna - Cazarea este gratuita iar mesele sunt asigurate - Contractul este din Mai pana in Octombrie 2016 - Trebuie sa se cunoasca limba engleza la un nivel bun. Responsabilitati: Ospatarita: - Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista - Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi - Servirea exemplara a clientilor. Bellboy: - Intampinarea clientului - Asistenta oaspetilor cu bagajele - Prezentarea camerelor in conformitate cu standardele hotelului - Oferirea de informatii cu privire la serviciile hotelului.

Cerinte

- CV limba engleza + poza cu zambet - 1 Fotografie tip pasaport - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office - Copie pasaport / Copie CI - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza - Copie ultima diploma de studii (actele de calificare) - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale” - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic” - Copia asigurarii medicale private sau Cardul European de Asigurari Sociale de Sanatate -Dovada incetarii raporturilor de munca in tara; - Copie acte de calificare (daca aveti); - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii; - Detaliile contului bancar in cazul in care angajatul are deja un astfel de cont in Romania sau Grecia - 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.

12 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja