Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Vorbești limba engleză la nivel conversațional și îți dorești un loc de muncă în Anglia? Nu mai aştepta, aplică în acest moment și obține un loc de muncă sigur în Anglia, fără taxe, fără comisioane! Încă poţi obţine un loc de muncă în Marea Britanie! Este şansa ta! Aplică prin trimiterea CV-ului! Experiența nu este obligatorie, se oferă curs de instruire! NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!! Vă invităm să aflați mai multe detalii despre ofertele noastre pentru: - Îngrijire în Case de bătrâni/Clinici- Health Care Assistants/Nurses; - Asistență la domiciliul pacientului - Domiciliary Care Assistants/Live-in; Plecările sunt imediate! Interviurile se susţin direct cu angajatorii, răspunsurile se primesc pe loc! Se acceptă cupluri și grupuri de prieteni! Avem şi angajatori care vă decontează TRANSPORTUL! - Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată; - Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare; - Se poate asigura transportul - în funcție de oferta aleasă; - Training plătit - depinde de oferta aleasă; - Concedii de odihnă 28 de zile/an; - Cazarea este asigurată contra cost; - Salariile sunt intre 7,50 si 16,50 GBP - în funcție de calificare si experiență; - Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj - daca ați îngrijit pe cineva chiar si din familie, vă recomandăm să specificați în CV-ul dvs.); - Pentru asistenții medicali-diploma sau adeverința Postliceala Sanitară; - Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori (depinde de ofertă). Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor in Marea Britanie. Brilliant Professional este Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor, Lider în Selecție Internațională!

Cerinte

- Vârsta de minimum 18 ani - Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional - Disponibilitatea de a lucra pe o perioadă de minimum un an de zile - Dorința de avansare profesională - Seriozitate - Profesionalism

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai