Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Este bine de stiut ca serviciile noastre de intermediere sunt gratuite. Astfel de la candidantii (viitorii mother’s help/bone) care apeleaza la noi nu cerem nici un fel de comision sau taxa. Agentia noastra de recrutare (I.J.C JOBS SRL)va pune la dispozitie programul de munca Mother’s Help/Bone in Anglia si Irlanda. Programul de munca Mother Help/Bone se adreseaza acelor doamne si domnisoare care vor sa plece cat mai repede in Anglia sau Irlanda la o familie gazda ( familie de englezi/irlandezi) pentru a ajuta cu cresterea si ingrijirea copiilor si sa economiseasca bani. Contractul este pe 1 an de zile cu posibilitate de prelungire. Se lucreaza intre 40 - 50 ore pe saptamana, 2 zile libere pe saptamana. Principalele responsabilitati constau in a ingriji copii familiei gazda si de asemenea de a face menaj usor in casa, adica sa stergeti praful, sa dati cu aspiratorul, lucruri pe care oricum le faceti si acasa. Beneficii de natura financiara: • - plata neta (in mana), saptamanala intre 150 – 250 lire sterline (900-1500 lei) pe saptamana in functie de orele lucrate si experienta • - orele suplimentare sunt platite • - fiecare dintre familiile noastre gazda asigura masa si cazare gratuita in camera proprie • - concediu platit de 20 de zile pe an Pentru mai multe informatii contactati-ne pe telefon intre orele 11-19 de luni pana vineri sau prin email.

Cerinte

Eligibilitate: Acele doamne si domnisoare care au suficient de multa dragoste, daruire, experienta si indeplinesc cumulativ conditiile de mai jos: • - varsta cuprinsa intre 21 - 58 de ani • - cunoasterea limbii engleze la un nivel minim de conversatie • - experienta in ingrijirea copiilor • - stare fizica si mentala sanatoasa • - constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria “B”

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja