Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Selectam 25 de femei pentru culesul capsunilor in Germania.Cautam femei invatate cu munca campului,rezistente,sanatoase,fara cazier intre 18-45 de ani. Se plateste 8,60€/ora.Cazarea se ofera contra cost 6,63€/zi/om.Cazarea este in camere de catre 4-6 paturi.Bucatarie,Wc si Dusuri comune. Contractul incepe din 01.06.2017-30.08.2017.Se accepta persoane care nu au mai lucrat anul acesta in agricultura in Germania,studenti si pensionare.Actele necesare sunt doua formulare pe care trebuie sa le stampilati la primaria orasului unde locuiti si casa de pensii.Aceste formulare mi le puteti cere pe facebook.Cautati-ma sub numele de florentinadietrich.Nu se plateste costul biletului de drum.Trebuie sa vi-l platiti singuri.

Cerinte

putere de munca sanatoase femei invatate cu munca la camp fara antecedente penale sa nu consume alcool rezistente si cu dorinta de munca pana in 45 de ani

25 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai