Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Agenţia de recrutare şi plasare a forţei de muncă “HR” selectează candidaţi pentru obţinerea unor contracte de muncă în MAREA BRITANIE! FĂRĂ COMISION DE INTERMEDIERE!!! OFERTA DE AZI: VOPSITOR AUTO (Stoke-on-Trent, Anglia) * Căutăm urgent un vopsitor auto complet instruit şi cu experienţă de minim 5 ani în domeniu pentru a vopsi autoturisme, autovehicule comerciale şi autobuze. Mediu de lucru modern/ curat. Limba engleză la nivel minim conversaţional. Salariul brut pentru început £ 12,00/oră (£ 27000 - £ 30000 anual). Minim 40 ore lucrate săptămânal, ocazional cu posibilitatea efectuării de ore suplimentare. Costul cazării: aproximativ £ 80 - £ 90/ săptămână, în funcţie de zonă. !!! Cerinţele legate de cunoaşterea limbii engleze sunt diferite pentru fiecare ofertă de muncă în parte dar un nivel minim conversaţional este OBLIGATORIU în vederea adaptării la un nou mediu de muncă şi viaţă!!!

Cerinte

* Experienta minim 5 ani in domeniu * !!! Cerinţele legate de cunoaşterea limbii engleze sunt diferite pentru fiecare ofertă de muncă în parte dar un nivel minim conversaţional este OBLIGATORIU în vederea adaptării la un nou mediu de muncă şi viaţă!!!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai