Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA Personal pentru selectare si ambalare marfa in depozite alimentare pentru Supermarketul Tesco Republica Cehia NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA Locatia : Postřižín, Republica Cehia- magazine Tesco Oferta: • Angajare pe perioada nedeterminata in Republica Cehia • Contact de munca pe o perioada determinata de 3 luni care se poate prelungi pe perioada nedeterminata • Perioada de proba este de 15 zile • Beneficiati de o perioada de training de 3 zile platite • Responsabilitati:  Selectati, stocati produsele în conformitate cu comenzile de la scanner  Sa lucrati cu scannerul sau sa fiti dispus/a sa invatati  Sa lucrati conform standardelor cerute  Manipulati masinile electrice cu roti • Temperatura in depozit este: intre 2-12 °C • Programul de munca este de: 6 zile pe saptamana, de Luni pana Sambata, Duminca liber • Se lucreaza in ture de 12 ore pe zi • Concediu de odihna se stabileste cu managerul . • Candidatii care ajung la o productivitate de 100% lunar primesc un bonus pentru plata cazarii • Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat si gratuit • Masa nu este asigurata, este responsabilitatea dumneavoastra • Veti primi echipament de serviciu. In cazul in care veti lucra mai putin de 3 luni, costul echipamentului va fi dedus din salariul dvs • Pachet salarial: • Salariul este de 83,-CZK pe ora - 27.4 CZK echivalentul la 1 Euro (3.02 Euro pe ora). Ceea ce inseamna ca un angajat poate castiga 870 Euro pe luna NET daca lucreaza 24 zile pe luna. • Asigurare sociala de sanatate • Asigurare in caz de accidente, boli • Transportul Romania Cehia este responsabilitatea candidatului.

Cerinte

Conditii de selectie: • Experienta cu un scanner sau ca selector de marfa– reprezinta un avantaj • Sa aveti o stare fizica buna • Vizibilitate buna • Capabilitate de a lucra in schimburi • Limba engleza- nivel incepator

58 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja