Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Agentia PERMANENT ASSISTANCE selecteaza si plaseaza personal intern / 8 ore, program oazional de 2,4,6,8, 10,12 ore, pentru menaj, ingrijire copii, batrani, bolnavi. Menajul poate avea caracter zilnic sau ocazional, odata pe saptamana sau de 2 ori pe luna. copii pot fi de la nou nascuti la scolari. Batranii pot fi deplasabili, semideplasabili sau nedeplasabili. Pentru jobul in regim intern se acordain afara de salariu, cazare in camera separata si mesele principale ale zilei.

Cerinte

Personalul trebuie sa fie apt de munca, sa nu aiba boli transmisibile. Sa fie serios, harnic, cinstit, sufletist, comunictiv . La interviu vor prezenta cazier si recomandare. Varsta personalului selectat este in functie de dificultatea jobului : copii mici, batrani nedeplasabili. Pentru jobul in regim intern, personalul trbuie sa aiba disponibilitatea de a pleca de acasa.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai