Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautăm colegi pentru echipa de audit. Vino să ne cunoaștem dacă vrei să faci parte dintr-o echipă unde se garantează diversitatea proiectelor și preocuparea pentru dezvoltarea personală a fiecărui coleg. Care va fi rolul lui în echipa noastră: Să ofere asistență în planificarea activității de audit Să informeze auditorii juniori cu privire la planul de audit, la responsabilitățile lor și la obiectivele ce trebuie atinse Să coordoneze echipa ce urmează să îndeplinească misiunea de Audit Să gestioneze misiunile de Audit astfel încât să asigure îndeplinirea corespunzătoare a sarcinilor trasate auditorilor juniori, să finalizeze programele de Audit, să prezinte concluziile în mod adecvat și să întocmească documentele de Audit în conformitate cu principiile Mazars Să desfășoare activități sub îndrumarea managerului și să elaboreze documente pentru revizuirea de către managerul sau partenerul responsabil Să asigure standarde profesionale de calitate Să asigure finalizarea misiunilor de Audit la termenul stabilit și comunicarea permanentă cu clientul, cu managerul responsabil și cu echipa Să identifice nevoi existente sau potențiale ale clientului, ca bază a serviciilor suplimentare care ar putea fi furnizate de organizația noastră Să stabilească relații de lucru cu clientul care să îi permită estimarea nevoilor sale și să raspundă așteptărilor acestuia Să evalueze îndeplinirea obligațiilor profesionale de către membrii echipei de audit

Cerinte

Ce oferim: Un pachet financiar competitiv Un mediu de lucru în care este încurajată dezvoltarea personală Formare profesională prin sesiuni de training interne și externe O echipă tânără, dinamică şi plăcută Sprijin complet în obținerea calificărilor profesionale relevante Calificare ACCA – program întreg suportat de Mazars Procesul de recrutare: Interviuri cu Managerul de Resurse Umane și Managerul departamentului de Audit/Director/Partener

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane