Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firma Jobs & HR Solutions, firma cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international, angajeaza senior achizitii . Programul de lucru: 9:00-18:00, L-Vi. Salariul:4500 lei. Profilul fimei unde se va desfasura activitatea este import si distributie hrana si accesorii animale de companie. Locatia este in zona Calea Giulesti. Contract de munca pe minim 5 ani. Responsabilitati: - gestioneaza baza de date clienti; - gestioneaza comenzile; - opereaza in sistemul informatic comanda de produse solicitate de client; - trimite lista promotiilor; - raspunde de soldul vanzarilor neincasate; - tine legatura cu depozitarul privind pregatirea marfii ce trebuie trimisa; - completeaza AWB pentru transportator; - urmareste livrarea, transportul marfii, confirma primirea marfii in conditii optime, de catre client; - contacteaza si angajeaza transportatori si pentru alte comenzi. Aptitudini si Abilităţi: - capacitate de organizare si conducere a departamentului; - gandire logica; - capacitate de a prelucra informatii, de a le interpreta si a le furniza persoanelor cu drept; - corectitudine, seriozitate, rezistenta la stres; - spirit de echipa.

Cerinte

- de incredere, - experienta in formare pret, contactare clienti, - experienta vanzari directe si online, - studii medii/superioare; - experienta pe un post similiar minim 3 ani; - cunostiinte calculator (Word, Excel, Outlook).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai