Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O tipografie renumita din Belgia cauta un imprimator Serigraf si un tipograf Offset. Responsabilitati: Imprimator Serigraf: responsabil de schimbarea presiunii imprimantelor offset și de serigrafie de marcă Thieme se va lucra in mare parte a timpului independent in general se va lucra cu materiale din plastic se va lucra cu elemente cu forma identica sau asemanatoare Tipograf Offset: se va lucra cu imprimante cu 5 culori HEIDELBERG se va lucra in mare parte a timpului independent se va lucra cu diferite tipuri de hartie

Cerinte

Imprimator Serigraf: minim 5 ani experienta in utilizarea imprimantelor Thieme - 3040 (format 2m x 1,5 m) experienta in lucrul cu materiale din plastic experienta in citirea documentelor tehnice ale imprimantelor cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational spre avansat detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala nivel ridicat de precizie experienta cu imprimantele de serigrafie SPS constituie avantaj Tipograf Offset: minim 5 ani experienta in utilizarea imprimantelor Heidelberg 5 culori (format 50cm x 70 cm) experienta in citirea documentelor tehnice ale imprimantelor cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational spre avansat detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala nivel ridicat de precizie Avantaje: Salariu net de 1550 - 1650 euro/luna net rareori posibilitate de a face ore suplimentare; orele suplimentare sunt platite 150% decontarea transportului pana la 125 Euro pe baza de factura cazarea se ofera in schimbul sumei de 65 euro/saptamana (acces la internet in camere)

2 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja