Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vopsitor - responsabilitati: - Identificarea defectelor care au afectat vopseaua; - Interpretarea si implementarea instructiunilor de nivel tehnic; - Tinerea evidentei referitoare la piesele auto reparate / inlocuite; - Pastrarea curateniei la locul de munca - Se asigura ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta in momentul in care ele sunt returnate clientului; - Vopsirea masinii, amestecul vopselelor, in scopul obtinerii nuantelor cerute, folosirea cabinei de vopsit; - Reasamblarea partilor care au fost reparate; - Depozitarea in siguranta a diluantilor si a altor produse folosite in procesul de vopsire; - Verificarea lucrarii inaintea predarii vehiculului; Tinichigiu auto - responsabilitati: - Identificarea defectelor de structura a masinii; - Interpretarea si implementarea instructiunilor de nivel tehnic; - Tinerea evidentei referitoare la piesele auto reparate / inlocuite; - Pastrarea curateniei la locul de munca - Se asigura ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta in momentul in care ele sunt returnate clientului; - Indepartarea partilor avariate si depozitarea lor in siguranta; - Reasamblarea partilor care au fost reparate; - Executarea sudurii cu CO2; - Verificarea lucrarii inaintea predarii vehiculului; Mecanic auto responsabilitati: • Efectuarea urmatoarelor tipuri de reparatii: - De ordin mecanic: inlocuirea pieselor defecte, a suspensiilor, a cutiei de viteze etc. - De ordin pneumatic: repararea sistemului pneumatic - De ordin electronic: reparatii pe baza planului tehnic • Repararea motoarelor: analizarea problemei, dezasamblarea si asamblarea motoarelor, inlocuirea pieselor defecte. • Efectuarea de mentenanta: - asupra franelor si a suspensiilor - verificarea bateriei, a uleiului etc. • Completarea diferitelor fise si documente in limba engleza (piesele care au fost inlocuita, ce tipuri de reparatii s-au efectuat etc.) Nu se asigura transport si masa. Cazarea va fi asigurata contra cost - suma saptamanala care se retrage pentru cazare si unelte este max. 60 lire.

Cerinte

Cerintele:  minim 3 ani experienta in domeniu  nivel engleza cel putin mediu  permis auto Oferta salariala:  programul de lucru – 40-45 ore / saptamana; de luni – vineri de la 8 am – 17 pm ( o ora pauza de masa )  salariul incepe de la 9 GBP/ora/brut ( in medie )  contractul este pe perioada nedeterminata, perioada de proba - 1 saptamana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja