Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Grupul de firme Sterling Cruise, cu un portofoliu de 20 de locatii in diverse centre comerciale si peste 300 de angajati, angajeaza personal pentru restaurantele de tip fast-food. Suntem deja cunoscuti sub brand-urile: Taksim, Salad Box, Pep& Pepper si Donuterie in urmatoarele Centrele Comerciale: Mall Promenada, Mall Vitan, Plaza Romania, Mega Mall, ParkLake, Auchan Titan, Afi Cotroceni, Mall Baneasa. Alege si tu sa faci parte din echipa noastra daca: • Esti constiincios; • Esti responsabil; • Esti deschis sa inveti si sa te dezvolti; • Esti o persoana pozitiva; • Ai abilitati de relationare cu clientii; • Ai abilitati de lucru in echipa; • Doresti sa castigi experienta; • Calificare in domeniul alimentar - reprezinta un avantaj Suntem cunoscuti pentru gama diversificata de preparate culinare cu specific national si international, dulcuri si fresh-uri si pe care le-am lansat pe piata in urma unor verificari atent facute de o echipa de specialisti in domeniul gastronomiei. Echipa noastra este una inalt calificata, beneficiind de experienta colegilor atat din tara, cat si din strainatate. Credem in investitia continua in calitate, fie ca este vorba despre servicii, produse, mediu de lucru, oameni sau relatiile cu acestia. Credem in atentia la detalii si in cinste. De aceea, grupul de firme investeste la fel de mult in pregatirea profesionala a angajatilor cat si in calitatea mediului in care acestia lucreaza.

Cerinte

Responsabilitati: • Procesarea materiei prime; • Prepararea produselor complementare; • Operarea pe casele de marcat; • Relationarea cu clientii si pregatirea comenzilor; • Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse; • Sa fii rabdator, dar si perseverent

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai