Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un lanț multinational de livrare pizza este în căutare de supervisori și manageri! Ai experiență într-un lant international de Fast Food la nivel de supreveghere sau conducere? Esti interesat in a dezvolta o cariera in Anglia? Clientii nostri sunt în căutarea de Supraveghetori, Asistent Manageri & Restaurant Manageri

Cerinte

- Experienta anterioara intr-un lant international de Fast Food sau de livrare pizza - Aptitudini dovedite de lider - Abilitati excelente de comunicare - Mult entuziasm in a lucra intr-un mediu si ritm rapid Oferta : • Pachet salarial între: 15.000 - 22.000 de lire sterline / an (în funcție de poziția și experiența) • Cazarea este asigurata (contra cost : £60 - £75 / săptămână) • Masa in timpul programului de lucru • Pe langa salariu, dupa terminarea traingului , veti primi si Bonusuri (Intrati pe schema de bonus pentru pozitia respectiva) Va incadrati in cerintele postului si doriti sa aplicati? Daca da, aplicati imediat!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja