Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Candidatul ideal: Daca esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, esti orientat/a spre performanta si te regasesti printre cerintele de mai jos, avem exact ce-ti trebuie! Construieste-ti o CARIERA IN RETAIL! E timpul sa faci parte din echipa noastra de vanzari TOP-SHOP! DESCRIEREA JOBULUI: - Consilierea clientiilor, prezentarea produselor si a ofertelor; - Aranjarea produselor in vitrina, in magazin si pe rafturi; - Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca; - Atingerea targetului de vanzari; - Participarea la inventarierea produselor din magazin. BENEFICII: - Program full time, flexibil in ture; - Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri din vanzari; - Loc de munca stabil; - Mediu tanar si dinamic; - Training-uri de dezvoltare personala si profesionala.

Cerinte

CERINTE: - Foarte bune abilitati de comunicare si relationare; - Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti; - Capacitate de invatare rapida si adaptare; - Cunostinte de MS Office.

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai