Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra selecteaza personal pentru a lucra pe posturile de Shop Assistant in Grecia! Responsabilitati: Shop Assistant: -Vanzarea produselor comercializate de catre magazin; -Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate; -Oferirea de sfaturi clientilor; -Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor, precum si alte activitati cerute de catre angajator. Program de lucru: 8-11 ore/zi; 5-6 zile/saptamana, 2 zile libere/luna, in functie de post. SE OFERA: -contract legal de munca pe perioada de 7-8 luni; -salarii cuprinse intre: 700-900 EURO NET/luna, in functie de post; -cazarea GRATUITA. Salariul minim: 700 Euro/luna Salariul maxim: 900 Euro/luna. *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja