Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Principalele responsabilităţi ale postului sunt coordonarea şi asigurarea bunei funcţionări a magazinului, din punct de vedere vânzări, echipă şi politici operaţionale sau comerciale. Aceste responsabilităţi presupun: - Organizarea şi coordonarea activităţii echipei din magazin - Responsabil de realizarea obiectivelor calitative şi cantitative ale echipei magazinului şi de atingere a targetului de vânzari - Promovarea şi comercializarea produselor şi serviciilor GSM - Cunoasterea şi monitorizarea piaţei de profil din domeniul GSM şi a mediul concurenţial - Raspunde de repectarea imaginii de marketing a magazinului - Instruirea, evaluarea si supervizarea colegilor din echipă Va oferim în schimb posibilitatea de a lucra cu o echipă tânără, un mediu competitiv şi un salariu atractiv corelat cu performanţa.

Cerinte

Compania noastră lansează o provocare pentru persoanele competitive, motivate de succes, cu foarte bune abilităţi de relaţionare şi negociere, perseverente şi atente la detalii. Candidatul ideal trebuie să aibă studii superioare, experienţă relevantă în domeniul vânzărilorilor, de preferinţă pe o poziţie de management. Mai sunt importante: bune abilităţi de operare PC, capacitate de coordonare şi motivare a unei echipe, foarte bune abilităţi de organizare, spirit de iniţiativă şi orientare spre rezultate. Vă mai poate avantaja şi cunoaşterea dimeniului vânzărilor retail-GSM. Nu în ultimul rând, ne dorim colegi cu disponibilitate de colaborare pe termen lung, care sa ne împartăşească pasiunea pentru vânzări şi pentru permanentă dezvoltare profesională.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja