Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

DESCRIEREA POSTULUI: Clientul nostru, o firmă angajatoare din Germania, din zona Stuttgart, specializată în producția de instrumental chirurgical utilizat în domeniul medical, are nevoie de un angajat pentru operații de polizat piese în producție.

Cerinte

CERINȚE: experiență în domeniul mecanic, electromecanic, mecanică fină abilități de citire desen tehnic îndemanare și dexteritate pentru operațiuni de șlefuit, polizat, găurit, tăiat metale experiență anterioară ca și lăcătuș mecanic -constituie avantaj limba germană: nivel conversaționalBENEFICII: salariu atractiv, contract de muncă german pe perioadă nedeterminată sprijin din partea firmei pentru integrare în sistemul social german CANDIDATII CARE APLICA DIRECT PE SITE-UL SAU E-MAILUL NOSTRU AU PRIORITATE IN CITIRE: VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai