Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FARA TAXE DE MEDIERE SAU ALTE COMISIOANE! Conditie obligatorie: limba germana!!! Recrutam muncitori / slefuitori cu experienta in domeniu pentru slefuirea manuala a unor piese din metal. Angajarea se face direct în Germania, cu angajatorul german! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRA: - loc de munca stabil si sigur - contract de munca legal pe termen lung, direct in Germania, cu angajatorul german - salarizare: 10,00 Euro brut/ora - se lucreaza in 3 schimburi - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala - drepturi depline in Germania NU impunen si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania, plecarile se fac pe cont propriu!

Cerinte

CERINTE PRINCIPALE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificarea in domeniu reprezinta un avantaj - disponibilitatea de plecare cu masina personala - Avantaj propriu! - disponibilitate rapida pentru plecare!

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja