Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Firma de recrutare cauta slefuitori universali pentru o fabrica de slefuit piese la mana si la CNC in Germania. CERINTE -Limba germana conversational -Experienta in domeniu BENEFICII -Contract de munca pe 3 luni in Germania cu posibilitate de prelungire -Salariul 1400 euro in mana -Cazare asigurata de firma germana. Cei interesati pot trimite cv-uri in germana cu foto atasate la anunturi sau la telefon de luni pana vineri pana in ora 19

Cerinte

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai