Acest anunt a expirat la data: 05.09.2015

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare cauta slefuitori universali pentru o fabrica de slefuit piese la mana si la CNC in Germania. CERINTE -Limba germana conversational -Experienta in domeniu BENEFICII -Contract de munca pe 3 luni in Germania cu posibilitate de prelungire -Salariul 1400 euro in mana -Cazare asigurata de firma germana. Cei interesati pot trimite cv-uri in germana cu foto atasate la anunturi sau la telefon de luni pana vineri pana in ora 19

Cerinte

Firma de recrutare cauta slefuitori universali pentru o fabrica de slefuit piese la mana si la CNC in Germania. CERINTE -Limba germana conversational -Experienta in domeniu BENEFICII -Contract de munca pe 3 luni in Germania cu posibilitate de prelungire -Salariul 1400 euro in mana -Cazare asigurata de firma germana. Cei interesati pot trimite cv-uri in germana cu foto atasate la anunturi sau la telefon de luni pana vineri pana in ora 19

10 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja

Joburi similare