Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Chatup isi mareste echipa.In acest proiect, selectam fete care au abilitatea de a sustine conversatii smart. Punem accent pe dezvoltare personala si profesionala + garantam independenta . Oferim salariu de 2,750 RON si locuinta de serviciu in Bucuresti daca vii din alt oras. Te asteptam cu drag sa ne cunoastem si sa faci parte din proiectul ChatUp.Un proiect care schimba mentalitati.

Cerinte

Ne dorim fete care sa isi doreasca sa schimbe mentalitati alaturi de eo echipa tanara si cu un proiect care rezolva problema oamenilor. Sociaizarea.Te asteptam cu drag sa ne cunoastem si sa faci parte din proiectul ChatUp.Un proiect care schimba mentalitati. Vrem sa vii la noi cu incredere si sa ne dai voie sa iti aratam cum acest proiect iti poate schimba viata.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja