Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Ai șansa de a te alătura uneia dintre cele mai energice și devotate echipe de profesioniști din Cluj-Napoca! Pentru unul dintre clienții noștrii, recrutăm un coleg pasionat de marketing. Odată ce te vei alatura echipei, responsabilitățile tale vor fi: Elaborarea strategiilor de comunicare pe rețele de socializare Realizarea de postări pe paginile de Facebook, Instagram ale clienților Implementarea campaniilor de Facebook Ads Redactarea de articole pentru blog și comunicate de presă Beneficii: Mediu de muncă tânăr și dinamic Abonament lunar transport în comun pe 1 linie, pentru că programul este unul flexibil Cursuri și instrumentele de care vei avea nevoie pentru a-ți crește competențele profesionale Creșteri salariale bazate pe performanță

Cerinte

Ai experiență de minimum 2 ani pe Social Media și minimum 1 an pe Content writing? Îți place să găsești subiecte noi despre care să scrii? Ai lucrat cu platforme online (Wordpress, Blogspot, etc.)? Ai cunoștințe minime de SEO?

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai