Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O companie importanta din Belgia este in cautarea unui sofer de camion cu experienta pe Volvo. Responsabilitati: - Conducerea unui camion Volvo cu o macara Hiab - Colectarea deșeurilor de la containerele de gunoi semi-subterane - Ridicarea sacului de deșeuri din interiorul containerului cu ajutorul macaralei, ridicându-l deasupra vehiculului, cu o greutate încărcătura și lansarea acestuia pe camion - Golirea vehiculul încărcat la parcul de containere - parcurgerea a aproximativ 25 de localitati pe zi - Lucrări în regiunea Bruxelles / Vilvoorde - Conducătorul auto va primi un telefon mobil pentru a mentine legatura cu clientii Avantaje: Conditii salariale: 1570 euro net/luna Tichete de masa in valoare de 6 Euro pe zi cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana program de lucru: de la 5:00 la 13:00 posibilitatea de a lucra ore suplimentare (10-12 ore pe zi + week-end'uri)

Cerinte

Cerinte - Experienta de conducere a unui camion - Un permis de conducere categoria C – fara incidente - Experiența cu o macara de încarcare reprezinta un avantaj - Cunoasterea limbi engleze, germane sau franceze la un nivel conversational spre avansat - aspect ingrijit

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja