Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-sa respecte perioadele de conducere, odihna si de repaos; -sa se asigure de buna functionare a aparatului tahograf; -sa utilizeze corect aparatul si butonul selector si sa completeze corect foile de inregistrare- diagramele tahograf; -sa nu circule cu aparatul deschis sau sa utilizeze mai multe diagrame in aceasi zi care nu sunt adaptate modelului de tahograf; -sa respecte legislatia vamala specifica zonei in care se afla; -sa mentina legatura cu firma si sa ia masuri pentru ca marfa sa ajunga intacta la destinatar; -participa la descarcarea, manipularea si depozitarea produselor. Beneficii: -salarizare 1600 euroluna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel conversational; -permis de conducere categoria B, C, E; -atestat transport marfa; -card Tahograf; -atestat ADR; -seriozitate, punctualitate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja