Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul: Sofer 7,5 t Locaţia: Marea Britanie Salariul: 70 -75 lire/zi Responsabilităţi: - livrarea şi instalarea de electrocasnice de dimensiuni mari (maşini de spălat, aragaze/cuptoare, televiozoare, frigidere/lazi frigorifice) la domiciliul clienţilor– 15-20 livrari pe zi. Programul de lucru: - începând cu ora 06:00 am până se efectuează toate livrarile. - 5-6 zile pe săptămână Se asigură training. Se va lucra împreună cu un coleg şofer. Training-ul durează 5 zile. Candidaţii sunt supuşi unui test de conducere în UK. NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE!

Cerinte

- Card CPC - Card Digi - Permis de conducere 7,5t - Minim 2 ani experienţă şofer 7,5 t sau mai mult (Clasa 2 sau 1) - Engleză la un nivel mediu spre avansat

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja