Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Transportul in comun al persoanelor Atat salariul cat si celelalte facilitati se vor negocia cu angajatorul la interviu. Responsabilitati: •prezintarea la serviciu la ora fixata in program, odihnit, in tinuta corespunzatoare •vanzarea biletelor de autobuz •respectarea programul stabilit •cunoasterea si respectarea prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri •pastrarea certificatul de inmatriculare, licenta de executie si copia licentei de transport, precum si actele masinii in conditii corespunzatoare si prezentarea la cerere catre organelor de control •neparasirea locul de munca decat in cazuri deosebite si numai cu aprobarea sefului de birou •neconducerea autovehiculul obosit sau sub influenta alcoolului, drogurilor, medicamentelor, etc. , care reduc capacitatea de conducere •adoptarea unui comportament civilizat in relatiile cu clientii, colegii de serviciu, superiorii ierarhici si organele de control •intocmirea si predarea fisei de parcurs •comunica imediat sefului direct telefonic sau prin orice alt mijloc orice eveniment de circulatie in care este implicat Salariul este intre 1800 si 2000 euro

Cerinte

- cunostinte de limba germana la nivel conversational - detinerea unui permis de conducere categoria D - seriozitate - experienta relevanta in domeniu

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja