Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vino cu noi în cursă! Îţi doreşti să faci curse regulate către destinaţii din Franţa, Elveţia, Austria, Ungaria? Doreşti să pleci la drum la volanul unui autocamion Mercedes de ultima generaţie? Cu o prezenţă în domeniul transporturilor din anul 2008, clientul nostru Rugnis Group, se remarcă prin calitatea serviciilor oferite dar şi pasiune pentru acest domeniu. Dintre valorile Rugnis Group fac parte: respectul faţă de clienţi şi angajaţi, onorarea angajamentelor, munca în echipă şi loialitatea. Căutăm să extindem echipa cu şoferi profesionişti care să aducă un plus de valoare activităţii zilnice. De ce să te alături echipei Rugnis Group? -vom ţine cont de tine şi de nevoile tale (ex: maşini de ultima generaţie, respect reciproc, echipă tânară) şi astfel vei avea parte de respect faţă de profesia ta -vei lucra într-o echipă deosebită, cu accent pe comunicare şi seriozitate -ai şansa să îţi construieşti o carieră în domeniu -ai parte de training de specialitate -salariu atractiv

Cerinte

-permis de conducere C+E -atestat de transport marfă -card tahograf -deţinerea atestatului ADR constituie un avantaj -minime cunoştinţe mecanice (ex.înlocuirea unui bec, schimbarea unei pene de cauciuc, urmărirea funcţionării optime a autocamionului) -seriozitate, maturitate profesională, bună capacitate decizională, rezistenţă la stres -experienţă minimă 1 an -cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja