Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza sofer B pentru distributie medicamente pentru animale pe ruta Iasi-Bacau Nu percepem comision! Oferta angajatorului: - Salariul oferit este de 1500 lei net + 300 lei lunar bonus la min 3500 km si 150 de livrari; la fiecare 1000 km inca 100 de lei net - Programul de lucru: se va lucra de luni pana vineri - Soferul distributie este responsabil de livrarea marfii in conditii stricte de siguranta clientilor, respectand procedurile si normele interne. -Candidatul ideal va fi prudent, responsabil, riguros, cu bune abilitati de organizare si planificare, si va da dovada de prezenta de spirit si simt al raspunderii.

Cerinte

Cerintele angajatorului: - Studii medii - Cunoasterea legislatiei rutiere in vigoare - Permis categoria B de minim 3 ani de zile; - Experienta in distributie si sau transport persoane de minim 6 luni - Persoana responsabila, echilibrata si atenta in trafic.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai