Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Selectionam un tanar cu permis de conducere categoria B si experienta in conducerea autovehiculului pentru a lucra in cadrul unei pizzerii cu livrare la domiciliu din orasul german Grünstadt, in apropiere de Mannheim, landul Renania-Palatinat. Proprietar este o familie originara din Romania, stabilita de multi ani in Germania si lucreaza cu personal din Romania. Oferta : - contract pe perioada nedeterminata; - cazare asigurata contracost de angajator (maximum 250 de euro); - masa asigurata gratuit de angajator; - 1200 euro salariu net; - bacsis lunar 400 – 700 euro.

Cerinte

- seriozitate, indemanare, - permis categoria B si experienta in conducerea autovehiculului (Ford Fiesta); - preferabile cunostinte de limba germana, nivel de baza; - fara probleme medicale; - fara antecedente penale sau rutiere; - abilitati in vanzari (livrari pizza la domiciliu); - atitudine politicoasa si civilizata fata de clienti; - pasiune si implicare in munca 100%; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai