Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de soferi ,detinatori de permis de conducere -categoriile :B,C,E , in cadrul unui circ. Locatia locurilor de munca este : Dublin ,Irlanda Candidatii vor avea activitati precum: sofat in timpul deplasarii parcului, montare /demontare a echipamentelor in momentul mutarii parcului in alta locatie pentru a-si sustine spectacolele. Programul de lucru : 10-12 ore /zi . 1/2 zile libere pe saptamana. Salariul se vireaza la fiecare sfarsit de saptamana si este de 350 euro .Salariul lunar este de 1400 euro/luna. Angajatorul asigura cazare gratuit. Cazarea va fi asigurata in rulote conditionate -avand : apa curenta , electricitate , spatiu pentru dormit ,baie . Se incheie contract pe perioada de sezon si anume :Februarie 2016-Noiembrie 2016 Cunoasterea limbii engleze nu este necesara ,insa constituie avantaj. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de e-mail a firmei noastre , sau pot depune Cv-ul la sediul societatii :Strada Pacii ,numarul 3,bloc S2,scara B,apartament 3 .Tulcea

Cerinte

Detinerea permisului auto BCE, Varsta cuprinsa intre 25 si 50 de ani, Stare buna de sanatate, Fara antecedente penale, Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja