Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza sofer C pentru distributie medicamente pentru animale in orasul Bucuresti Nu percepem comision! Oferta angajatorului: - Salariul oferit este de 1500 lei net + 300 lei lunar bonus la min 3500 km si 150 de livrari; la fiecare 1000 km inca 100 de lei net - Programul de lucru: se va lucra de luni pana vineri - Soferul distributie este responsabil de livrarea marfii in conditii stricte de siguranta clientilor, respectand procedurile si normele interne. -Candidatul ideal va fi prudent, responsabil, riguros, cu bune abilitati de organizare si planificare, si va da dovada de prezenta de spirit si simt al raspunderii.

Cerinte

Angjatorul are urmatoarele cerinte: - Permis de conducere categoria C - Studii medii - Cunoasterea legislatiei rutiere in vigoare - Experienta in distributie si sau transport persoane de minim 6 luni - Persoana responsabila, echilibrata si atenta in trafic.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai