Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descriere: Munca intr-o firma de transport pe pozitia de sofer de camion (categorie - CE ). Transport de containere si prelata in Belgia si vestul Europei. Responsabil pentru incarcarea si descarcarea bunurilor. Oferim: Salariu atractiv 300 euro net/luna + 53 euro net/zi diurna +150 euro pentru transportul acasa la fiecare 3 luni. Apartament gratuit pentru sfarsiturile de saptamana (garaj in Tongeren) Camion echipat - frigider si webasto. Contract pe Polonia Sistem de lucru 3 luni cu 1 luna acasa sau 2 luni cu 2 saptamani. (imi puteti scrie ce sistem de lucru ar fi convenabil pentru dumneavoastra) Transportul la firma si in tara NU este oferit de companie

Cerinte

Cerinte: Carnet de sofer C + E. Experienta: minimum 1 an. Cunostinte la nivel comunicativ a uneia dintre urmatoarele limbi: Engleza, Germana, Franceza sau Olandeza. Card electronic. Disponibilitate si corectitudine.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai