Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. infomunca S.R.L. recruteaza soferi de categoria C+E pentru a lucra in Europa. Se va face tur-retur Romania- Europa. Nu percepem comision sau alte taxe! Ce putem oferi: - Salariu motivant: se ofera intre 2000-2500 Euro net /luna - Loc de munca stabil, contract legal de munca semnat cu angajatorul din Romania pe perioada nedeterminata - Transport de marfuri pe ruta Romania- Europa, se face tur-retur - Program de lucru: aproximativ 2 saptamani in Europa cu cateva zile acasa in Romania - Masinile sunt masini de generatie noua, dotate cu GPS - Soferii sunt indrumati permanent de dispeceri

Cerinte

- Experienta in conducerea autovehiculelor de 40 de tone, articulate intern sau international - Cunoasterea si respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Comunicarea permanenta cu dispecerii privind si respectarea instructiunilor date de acestia - Disponibilitatea de a lucra tur-retur Romania-Europa - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general

20 pozitii disponibile 50 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai