Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un sofer posesor permis auto categoria CE pentru lucru la parc de distractii in Scotia.Varsta maxima-35 ani, experienta. Durata contractului: pana in luna noiembrie 2014. Atributii: activitati de transport, diverse alte munci in functie de cerintele angajatorilor. Se asigura gratuit cazare si se plateste saptamanal salariu in cuantum de 200 lire net(bani in mana). Programul de lucru nu este fix. Persoanele interesate sunt rugate sa plice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Plecarile la post sunt garantate si urgente.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - permis auto categoria CE - disponibilitate de lucru in alt regim decat programul fix - varsta maxima 35 ani - experienta ca sofer reprezinta avantaj - constituie de asemenea avantaj cunoasterea limbii engleze - disponibilitate pentru prezentarea la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor primite de la recrutor

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja