Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment face recrutari pentru partenerii sai din Norvegia! Selectam 5 barbati ce detin permis conducere CE pentru caravana - parc distractii; Job-ul implica deplasare in fiecare saptamana intr-o alta locatie. Ajuta la transportul, montarea si demontarea caravanei. Cazarea este oferita gratuit in Rulota cu absolut toate facilitatile, la fel ca orice membru al echipei. Masa este asigurata gratuit - este angajat bucatar profesionist ce se ocupa de masa; Beneficiati de masina de spalat si absolut toate conditiile de hotel. Salarizarea este de 1100 euro net; Pentru acest job nu se percepe nici un fel de comision! Plecarile sunt urgente!

Cerinte

Persoana onesta, simpla si dornica de munca. Limba engleza la nivel conversational Se accepta si 2 cupluri (sotia se va ocupa de curatenie si decoratiuni). Pentru acest job nu se percepe nici un fel de comision! Plecarile sunt urgente!

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja