Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cerinte -permis de conducere CE -experienta relavanta in domeniu -bune cunoastiinte de limba franceza - conversational -experienta in manavrarea utilajelor de incarcat-descarcat de tip Palfinger , motostivuitoare - Initiativă și flexibilitate - Bune cunoștințe de specialitate și bune abilități de comunicare - Oferta : Nu se percepe comision la angajare !! - contract legal de munca - plata corecta si la timp - cazarea si cheltuielile aferente asigurate de angajator; - transportul asigurat de angajator, la plecarea si revenirea din misiune Asteptam sa ne transmiteti CV-ul dvs plus o poza de-a dvs la adresa de email

Cerinte

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja