Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Absolute Jobs Romania recrutează Sofer CE pentru clientul său din Jabbeke, o companie de top din industria electrică, cunoscută pentru calitatea lucrărilor și pentru mediul de lucru sigur si multicultural. Responsabilități: transportarea materialelor de lucru pe șantierele companiei; încărcarea și descărcarea materialelor; folosirea excavatorului; asistarea colegilor în montarea materialelor și în pregătirea terenului pentru diversele lucrari de electricitate; verificarea stării vehiculului si a echipamentelor; Beneficii: contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); salariu motivant;

Cerinte

Cerințe: permis de conducere CE; 3 ani de experiență ca șofer CE: atestat de competență profesională C95; cunoștințele de electricitate constuie un avantaj; cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai