Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante. Angajam soferi profesionisti pentru transport marfa in sistem tur-retur pe intern. Responsabilitatile postului: - Asistarea la incarcarea/descarcarea marfurilor transportate; - Verificarea concordantiei dintre documentele de transport si tipul marfii; - Scanarea impreuna cu operatorii de depozit a produselor (usi/ferestre PVC) si accesoriilor aferente comenzilor incarcate; - Efectuarea curselor interne cu rute fixe in sistem tur-retur, pe camion de 7,5 – 12 T (inapoi se vine fara marfa); - Efectuarea intretinerii corespunzatoare a autovehiculului.

Cerinte

- Permis cat. C+E; - Atestat pemtru transport marfa; - Card Tahograf. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Persoana harnica si serioasa; - Punctualitate; - Seriozitate. Se ofera: - Salarizare motivanta; - Diurna.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja