Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa noastră este în căutarea unui Sofer CE pentru clientul nostru din Vleteren, unul dintre cei mai mari transportatori de legume, hrana pentru animale în vrac, mărfuri paletizate, volumetrice în vrac. Compania deține o flotă de peste 25 de camioane pe rute Belgia - Franța. Responsabilități: - transportul internațional al bunurilor pe rute Belgia - Franța; - verificarea stării vehiculului si a echipamentelor; - verificarea existenței și valabilității documentelor de transport; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- permis de conducere CE; - minim 3 ani de experiență ca șofer CE: - atestat de competență profesională; - punctualitate, precizie, corectitudine și flexibilitate; - cunoștințe de limba franceză(obligatoriu pentru Franța) și engleză la nivel conversațional;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai