Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locaţia: Doncaster sau oricare altă localitate din UK pe care compania o consideră potrivită în funcţie de necesităţile zilnice. Postul: SOFER Camion 7,5 tone Durata contractului: 12 săptămâni cu posibilitatea de prelungire (cu acordul angajatorului) Salariu: 11 GBP/oră Plata salariilor: Săptămânală, în contul bancar sau sub formă de cec. Se pot efectua ore suplimentare, în funcţie de productivitate. Primul salariu este plătit după 2 săptămâni. Taxele deduse din salariu: impozitul pe venit, contribuţia la asigurarea de stat. Cazarea: 30 – 60 GBP de persoană/săptămână, costul utilităţilor inclus Tipul de cazare oferit: Cameră în casă (împreună cu 2 sau mai multe persoane) Alte costuri: - Bilet avion/autocar pentru UK (plătit de către angajat); - Bani de buzunar până la primul salariu (ai angajatului); - Bani pentru cazare 180 – 250 lire (ai angajatului); - Taxă de stat pentru schimbarea permisului de conducere pentru UK 50 GBP. Se asigura uniforma. Se recomandă să aveţi 180 – 250 GBP la sosire Responsabilităţi: - Recepţia şi livrarea bunurilor în funcţie de necesităţile companiei pe tot teritoriul Marii Britanii; - Completarea documentelor; - Încărcarea şi descărcarea mărfurilor; - Comunicarea cu dispecerul; - Orice alte responsabilităţi legate de post, în conformitate cu cerinţele Angajatorilor.

Cerinte

- Limba engleza la nivel B2; - Card CPC valid; - Card DIGI valid; - Permis de conducere categoriile C+E; - Cel puţin 2 ani experienţă; - CV în limba engleză care să conţină întreaga experienţă profesională; - Cazier; - Adeverinţă medicală de la medicul de familie.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja