Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie importanta din Anglia cu activitate de transport si livrare de produse alimentare lichide in cadrul Angliei. Conditii salariale: 6.5 lire/ora net - 1400 lire/luna net Numarul de ore lucratoare/4 saptamani: 200 ore Responsabilitati: - transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia; - livrarea produselor alimentare catre clienti; - mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii; - trasportarea si livrarea produselor in conditii optime. Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa. Se doarme in cap tractor. Se ofera training.

Cerinte

- experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani; - licenta ADR pt cisterna - valabila; - limba engleza: nivel comunicativ; - profesionalism; - persoana curata si stilata/eleganta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

9 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja