Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC INFOMUNCA RECRUITMENT SRL recuteazaposturi de soferi C.E pentru comunitate cu experienta de minim 6-7 luni .Se ofera ca plata 60 de euro la zi calendaristica deci castiga 1800-1860 de euro pe luna, in plus o sa primiti o bonificatie suplimentara care consta in 0,15 euro centi platiti per km, daca depasiti 12500 km/ luna calendaristica(de exemplu pentru 13500 km parcursi primeste 150 de euro in plus ca urmare a depasirii baremului de 12500 cu 1000 de km).Plata salariului se efectuara in data de 15 a lunii care urmeaza pentru luna incheiata. Angajarea se face pe Romania cu contract de munca . Masinile sunt masini de generatie noua MAN TGX din 2012 si noi . Se sta 2 luni minim cu 2 saptamani acasa. Transportul din tara pana la masina de transport dus-intrors se face cu masina companiei si este gratuit. In functie de activitatea sa fiecare sofer este evaluat pe o perioada de timp beneficiind ulterior si de alte avantaje cum ar fi masina mai noua sau dupa 1 an de zile limita de 12500 km scade la 12000 km.

Cerinte

Experienta de condus de minim 6-7 luni pe TIR de 40 de tone in Romanaia sau in strainatate - Respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general

5 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja