Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Responsabilitati: - Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului; - Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare; - Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora conform procedurilor; - Intocmire documente retur marfa.

Cerinte

Cerinte: - Studii medii; - Permis auto categ. C; - Experienta anterioara ca sofer distributie; - Experienta intr-o firma de distributie cu profil similar (frigo), reprezinta avantaj; - Atestat transport marfa, card tahograf valid; - Experienta in lucrul cu instrumente de plata; - Capacitate de organizare, spirit de echipa; - Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva; Beneficii: Salariu fix net: - 1600 Ron, pana in 7.5 tone , plus: • Tichete masa de 15 Ron/zi, in medie 300 Ron/luna; • Bonus livrari; • Diurna; • Spor ore suplimentare 175%; • Instruire asigurata; • Decont transport sau combustibil; • Card servicii medicale la o clinica privata; • Acces la bookster pentru carti imprumutate; • Abonament 7card pentru salile de sport partenere;

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane